Bez kategorii
WYCIECZKA DO KOTLINY KŁODZKIEJ I SKALNEGO MIASTA W CZECHACH
W dniach 20-21 maja uczniowie klas 5-8 uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Kotliny Kłodzkiej i Czech. Młodzież zwiedziła Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, Kaplicę Czaszek oraz Skalne Miasto w Adršpach w Czechach, „zdobyła” twierdzę w Srebrnej Górze oraz spacerowała po malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Kudowie Zdroju. Każde miejsce było wyjątkowe, a krajobrazy przepiękne. Czytaj dalej…









