Bez kategorii
XVI ZJAZD SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II ARCHIDIECEZJI GNIEŹNIEŃSKIEJ W ORZECHOWIE
12 czerwca delegacja naszej szkoły wzięła udział w XVI Zjeździe Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Gnieźnieńskiej w Orzechowie. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej pod przewodnictwem abp Wojciecha Polaka Prymasa Polski. Następnie uczestnicy spotkali się w szkole, gdzie odbyła się główna Czytaj dalej…









