Bez kategorii
WYCIECZKA DO KOŹMINA WIELKOPOLSKIEGO
4 listopada 2025 r. uczniowie klas I i II wzięli udział w wycieczce do Fabryki Bombek ,,Lotos” w Koźminie Wielkopolskim. W trakcie wycieczki dzieci mogły zobaczyć, jak przebiega cały proces produkcyjny ozdób choinkowych. Obserwowały pracę osób na różnych stanowiskach pracy. Podczas warsztatów plastycznych uczniowie własnoręcznie ozdabiali bombki, Czytaj dalej…









