
Bez kategorii
WYCIECZKA DO BISKUPINA I WENECJI
11 czerwca 2026 r. uczniowie klas II i III uczestniczyli w wycieczce do Biskupina i Wenecji. Wyjazd był okazją do poznania miejsc i zabytków związanych z początkami państwa polskiego. Pierwszym punktem podróży było zwiedzanie Muzeum Archeologicznego w Biskupinie, osady obronnej z epoki łużyckiej. Dzieci Czytaj dalej…