9 kwietnia 2022 w Szkole Podstawowej nr 20 w Poznaniu przeprowadzony został Finał Województwa Wielkopolskiego w warcabach klasycznych w ramach XXIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po raz drugi w tym roku w zawodach tej rangi wystąpili reprezentanci Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gizałkach. Dominika Cieślak wywalczyła bardzo dobre 16 miejsce gromadząc 7 pkt. tracąc miejsce w pierwszej dziesiątce zawodów w ostatniej partii. Z taka samą ilością pkt. na pozycji 19 sklasyfikowana została druga z podopiecznych Andrzeja Poźniaka Ewa Szcześniak. W kategorii chłopców startował Dawid Rybarczyk, który zajmując 32 pozycję przyznał się, że „zjadła go” sportowa trema. Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sportowych sukcesów.